Ještě jednou děkuji za vaše rychlé jednání, mám teď radost, že statek po předcích opět ožil a to se vším všudy.... Vždyť denně to mám na očích.
Děkujeme za precizně odvedenou práci při zprostředkování koupě nemovitosti. Vše bylo předem zařízené, klaplo v co nejkratším termínu a nemuseli jsme se o nic starat. Pokud budeme moci služeb pana Hrstky využít v budoucnu znovu, budeme rádi. Děkujeme
Dobrý den, pane Hrstko, děkujeme za celé zprostředkování koupě! Nebylo to jednoduché, ale povedlo se a Vaše služby budeme určitě doporučovat!
Jako zprostředkovatel jste skvělý. Vřele Vás doporučím komukoli. Děkujeme. ( u příležitosti předání RD Řezáčova 630, Chabařovice )
„Hledáte vstřícné a odborné jednání při prodeji své nemovitosti? Obraťte se na pana Jana Hrstku. Jeho cílem je spokojený klient a to plní na víc, jak na100%. Veškeré činnosti související s prodejem nemovitosti nám byly nejen vždy vysvětleny, ale i administrativně podloženy. Proto panu makléři náleží velké poděkování a doporučení pro další klienty. Pane Hrstko, děkujeme.”
Hřejivá slova velkých díků za obstarání všech záležitostí v prodeji a hlavně po prodeji domu ul. V Aleji, Chabařovice mi většinová vlastnice prodávající byla nucena sdělila telefonicky, protože je v domově důchodců upoutaná na lůžko. V průběhu prodeje těžce onemocněl syn Petr, kterého zmocnila. Předání se už bohužel nedožil. Byl ro milý a velmi statečný muž, který svůj vážný stav tajil před matkou, aby ji nestresoval. Dej mu Pán Bůh věčnou slávu.
Jsem velice spokojená s jednáním pana Hrstky. Je ochotný, spolehlivý. Při jednání respektuje všechny požadavky. Celkové vyřízení záležitostí vedlo k mé spokojenosti. Děkuji a mohu pana Hrstku vřele doporučit. (17. března 2022)
Za prodej bytu 2+kk Opletalova 470, Neštěmice patří srdečné poděkování p. Hrstkovi. Jednání, dohoda, aktivita, rada i pomoc v realitní oblasti bylo vždy velmi příjemné, rychlé, věcné a profesionální. Umí naslouchat a problémy klienta vyřešit. Jeho makléřskou službu mohu zodpovědně doporučit.
Za prodej bytu 2+1 ul. Jizerská (Ústí nad Labem-Severní Terasa): Pan Jan Hrstka - náš rodinný realitní specialista se o můj prodej bytu postaral se stejnou péčí jako o prodej a koupi mojí maminky, mých sester i rodin jejich partnerů. Nejen, že skvěle provedl můj prodej, ale v návaznosti nezištně spolupracoval na obstarání nové nemovitosti
Za prodej a koupi bytu 3+1+lodžie v ulici SNP, Ústí nad Labem - centrum. Děkujeme za dokonalé služby při zprostředkování naší transakce. Naprosto spolehlivé a vstřícné jednání - všem doporučujeme!
Za prodej bytu 2+1 ul. Jizerská (Ústí nad Labem-Severní Terasa): Dobrý pocit, že existuje výborný a spolehlivý realitní makléř, na kterého je spolehnutí, který jedná velice solidně, odpovědně, je vstřícný, dokáže pomoci a poradit a dělá vše pro spokojenost svých klientů.
Za prodej bytu 2+1 ul. Kamenická a garáže ul. Liberecká ( Děčín 2 ): S vašimi službami jsme byli jako kupující velice spokojeni. Zejména si ceníme osobního přístupu a vždy férového jednání. Vaše služby rádi doporučíme v našem okolí.
Chtěla bych vyjádřit absolutní spokojenost s prací realitního makléře pana Hrstky. Již podruhé jsem měla možnost využít jeho službu a nejprve koupit a později prodat byt. Zajištění veškeré administrativy bez mé přítomnosti. Profesionální přístup, slušnost, ochota a vstřícnost. Děkuji a doporučuji.
Za profesionální pronajmutí bytu 2+1 ul. Klíšská ( Ústí nad Labem ): Doporučuji FB stránku Realitní poradenství pana Jana Hrstky. Profesionální a solidní přístup. Děkuji.
S panem Hrstkou jsem za několik let naší spolupráce naprosto spokojena tak jako má celá rodina. Vážím si jeho 100% spolehlivosti a empatie. Za mne i za celou rodinu jednoznačně doporučuji. ( S paní Evou Koubovou z Velkého Šenova ve Šluknovském výběžku a s její rodinou z Ústí nad Labem spolupracuji již několik let. Náš vzájemný vztah je příkladem té nejlepší spolupráce realitního zprostředkovatele s klienty přerostlý v naprostou důvěru a přátelství. Jan Hrstka)
Za realitní služby spojené s nabídkou a prodejem rekreačního objektu ve Studeném u Kunratic: Posílám referenci na tvoji makléřskou práci., které si mimo jiné vážím. Realitních makléřů je v současném konkurenčním světě mnoho, nicméně je málo těch, kteří, kteří ve své práci vidí poslání a motivaci pro obě strany.Každá práce by se měla dělat s láskou a radostí a nejen pro peníze. Pana Jana Hrstku mohu všem doporučit, neboť jeho práce je i jeho posláním. K zastupování v oblasti prodeje a nákupu nemovitostí je na profesionální úrovni a velmi si ceníme jeho znalostí, které nám poskytuje.
S Vaší spolupráci jsme byli jako kupující chaty ve Studeném u Kunratic maximálně spokojení! Přejeme Vám krásné léto a ať se Vám daří! Zdraví Coufalovu
Za prodej bytu 2+1 v Ústí nad Labem, ul. 17. listopadu (Ústí nad Labem) - Dovolte mi, abych vám poděkovala za vaši makléřskou práci při prodeji mé nemovitosti. Velice si cením, jak byla provedena bezchybně, profesionálně a pohotově se všemi potřebnými informacemi a včasnou úhradou dohodnuté ceny.
Za rodinné realitní služby:: Velice seriozní, upřímný a solidní člověk. V současné době je jen málo lidí, o kterých lze toto říci. Veškerá jednání byla upřímná bez zbytečných slibů a prodej nemovitosti proběhl dle dojednání a v maximální hodnotě dohodnuté ceny. Za mne velká spokojenost. Velmi doporučuji!
Za prodej DR bytu 2+1 v ul. Svojsíkova ( Ústí nad Labem ): Rád budu sdílet vaše přínosné články na FB jako malé poděkování za vaše skvělé služby.
Za prodej domu v Benešově nad Ploučnicí a koupi a stěhování do bytu 3+1 v Děčíně 2: pane Hrstko, často vzpomenu na realiťáka, který mi moc pomohl při prodeji domu a stěhování. Pokud se v mém okolí někdo zmíní, že by potřeboval realitní služby, doporučím vás jako spolehlivého člověka.
Za prodej rekreační chalupy v Brtníkách na Šluknovsku: Naprostá spolehlivost, ochota udělat mnoho úkonů nad rámec dohody, získání bezvadných kupujících a dosažení ceny, kterou jsem neočekávala, přátelské ovzduší a zajištění bezvadných logistických postupů i přes víc jak 100 kilometrovou vzdálenost kupujících - to jsou důvody, pro které vás, pane Hrstko, budu doporučovat každému, kdo bude řešit tak jako já naléhavou potřebu prodeje nemovitosti.
Za prodej rekreační chalupy v Brtníkách na Šluknovsku: Za všech okolností lidský a upřímný přístup a provedení obchodu naprosto profesionálním způsobem. Máte za mne jedničku a budu vás ráda doporučovat ve svém okolí.
Za prodej DR bytu 3+1 v Benešově nad Ploučnicí: Svým přístupem a prací makléře jste mne velmi mile překvapil a já vám s pokorou děkuji.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení