Za prodej bytu 2+1 ul. Kamenická a garáže ul. Liberecká ( Děčín 2 ): A vašimi službami jsme byli jako kupující velice spokojeni. Zejména si ceníme osobního přístupu a vždy férového jednání.Vaše služby rádi doporučíme v našem okolí.
Chtěla bych vyjádřit absolutní spokojenost s prací realitního makléře pana Hrstky. Již podruhé jsem měla možnost využít jeho službu a nejprve koupit a později prodat byt. Zajištění veškeré administrativy bez mé přítomnosti. Profesionální přístup, slušnost, ochota a vstřícnost. Děkuji a doporučuji.
Za profesionální pronajmutí bytu 2+1 ul. Klíšská ( Ústí nad Labem ): Doporučuji FB stránku Realitní poradenství pana Jana Hrstky. Profesionální a solidní přístup. Děkuji.
Prodeje pozemků ve Velkém Šenově-video reference s paní Koubovou na stránce Reference
Za realitní služby spojené s nabídkou a prodejem rekreačního objektu ve Studeném u Kunratic: Posílám referenci na tvoji makléřskou práci., které si mimo jiné vážím. Realitních makléřů je v současném konkurenčním světě mnoho, nicméně je málo těch, kteří, kteří ve své práci vidí poslání a motivaci pro obě strany.Každá práce by se měla dělat s láskou a radostí a nejen pro peníze. Pana Jana Hrstku mohu všem doporučit, neboť jeho práce je i jeho posláním. K zastupování v oblasti prodeje a nákupu nemovitostí je na profesionální úrovni a velmi si ceníme jeho znalostí, které nám poskytuje.
S Vaší spolupráci jsme byli maximálně spokojení! Přejeme Vám krásné léto a ať se Vám daří! Zdraví Coufalovi
Za prodej bytu 2+1 v Ústí nad Labem, ul. 17. listopadu - Dovolte mi, abych vám poděkovala za vaši makléřskou práci při prodeji mé nemovitosti. Velice si cením, jak byla provedena bezchybně, profesionálně a pohotově se všemi potřebnými informacemi a včasnou úhradou dohodnuté ceny.
Za rodinné realitní služby:: Velice seriozní, upřímný a solidní člověk. V současné době je jen málo lidí, o kterých lze toto říci. Veškerá jednání byla upřímná bez zbytečných slibů a prodej nemovitosti proběhl dle dojednání a v maximální hodnotě dohodnuté ceny. Za mne velká spokojenost. Velmi doporučuji!
Za prodej DR bytu 2+1 v ul. Svojsíkova ( Ústí nad Labem ): Rád budu sdílet vaše přínosné články na FB jako malé poděkování za vaše skvělé služby.
Za prodej dome v Benešově nad Ploučnicí a koupi a stěhování do bytu 3+1 v Děčíně 2: pane Hrstko, často vzpomenu na realiťáka, který mi moc pomohl při prodeji domu a stěhování. Pokud se v mém okolí někdo zmíní, že by potřeboval realitní služby, doporučím vás jako spolehlivého člověka.
Za prodej rekreační chalupy v Brtníkách na Šluknovsku: Naprostá spolehlivost, ochota udělat mnoho úkonů nad rámec dohody, získání bezvadných kupujících a dosažení ceny, kterou jsem neočekávala, přátelské ovzduší a zajištění bezvadných logistických postupů i přes víc jak 100 kilometrovou vzdálenost kupujících - to jsou důvody, pro které vás, pane Hrstko, budu doporučovat každému, kdo bude řešit tak jako já naléhavou potřebu prodeje nemovitosti.
Za prodej rekreační chalupy v Brtníkách na Šluknovsku: Za všech okolností lidský a upřímný přístup a provedení obchodu naprosto profesionálním způsobem. Máte za mne jedničku a budu vás ráda doporučovat ve svém okolí.
Za prodej DR bytu 3+1 v Benešově nad Ploučnicí: Svým přístupem a prací makléře jste mne velmi mile překvapil a já vám s pokorou děkuji.