O mně

Jan Hrstka

Něco málo mně.

Od mládí jsem se zajímal s  výstavbu pro bydlení ve svém okolí a o rekreační objekty na svých toulkách přírodou. No, a když kamarád makléř mi přiblížil toto životní poslání a nabídl post makléře v tehdy známé realitce - neváhal jsem ani minutu. V realitním oboru se nacházím od přelomu milénia.

Baví mě to pro rozmanitost činností – práce v kanceláři kombinovaná s prací v terénu. Prozkoumávání krásných nemovitostí a v první řadě práce s lidmi a naplňování jejich potřeb. Návrat spokojeného klienta nebo jeho doporučení – to jsou hřejivé momenty této činnosti.

Když nepracuji tak mne nejvíce naplňuje 1,5 letý vnouček Hyneček, pejsek Kubíček, rýpání se v zahrádce, společné toulky na kole, pěšky a dříve i na lodi s mojí pohodovou manželkou Haninou, se kterou se shodujeme už 42 let.

Co pro Vás dovedu zařídit – pokud se pro mne rozhodnete?

Otevřu webovou stránku pouze pro Vaši nemovitosti.

Zajistím Home Staging Vaší nemovitosti.

Vypracuji 2D a 3D profesionální půdorysná schémata Vaší nemovitosti.

Natočím video prohlídku a panoramatický snímek Vašich nemovitostí a zajistím profesionální nafocení.

Zajistím profesionální určení tržní hodnoty nemovitosti.

A jako zlatý hřeb nejnovější technika 3D scan - dokonalý řez vaší nemovitosti a prohlídka třeba ze slunné pláže.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Mimochodem – co o mé práci říkají moji klienti: například má třídní z Gymnázia v Jateční ul. v Ústí n.L. - Dovolte abych Vám poděkovala za Vaši makléřskou práci při prodeji mé nemovitosti. Velice si ji cením, byla provedena pohodově, profesionálně, pohotově se všemi potřebnými informacemi a včasnou úhradou dohodnuté ceny. Dr. Areta Beranová

Považujete moje služby i reference na mojí práci za odpovídající Vašim potřebám?

Zavolejte mi právě teď na mob.: +42D0 603 547 906

pište na e-mail jan.hrstka.hrstka@email.cz

 

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat.

Bude mi ctí se s Vámi sejít na kávu a všechno probrat osobně.

Těším se na naše setkání a spolupráci.

Jan HRSTKA

   

 

0 let zkušeností v oboru
0 klientů
0 realizovaných transakcí