Hra s emocí – kvalitní Home Staging.
08. 04. 2019

Hra s emocí – kvalitní Home Staging.

Někdy se jedná pro odborníka aranžéra o činnost nenáročnou bez větších nákladů, jindy je třeba jít do hloubky včetně malování, drobných oprav a repase zařízení. Tam už mohou být investice o něco náročnější.

Ať je to tak nebo tak, vždy se investovaný peníz mnohonásobně vrátí. Ale co je to vlastně Home Staging. Přišel ze zahraničí a jestliže přináší ovoce v desítkách zemí světa, bylo by naivní se domnívat, že se nám vyhne. Naštěstí si získává stále větší oblibu a skvěle při prodeji funguje.

Je to obor bytového designu zaměřený na úpravu nemovitosti před prodejen nebo pronájmem. Bytový designér upravuje nemovitost podle vkusu jejího vlastníka. Staging designer upravuje nemovitost tak, aby byla atraktivní pro co nejširší okruh lidí.

Cílem je pak vytvořit přitažlivý neutrální interiér. Zařízenou nemovitost je třeba rozvolnit, prosvítit, určit správné dispozice pro rozmístění nábytku a zbavit prostor přebytečných předmětů. Takto připravený interiér vyžaduje profesionální fotky pro inzerci.

U nezařízených nemovitostí je cílem ukázat zájemcům využitelnost prostoru pro hezký domov, který se jim koupí nemovitosti nabízí. Prázdné nemovitosti se logicky prodávají déle a za nižší cenu. Zájemci si nedovedou představit v prázdném prostoru svůj nadcházející spokojený útulný domov.

Proto tu je možnost zapůjčení některých zařizovacích předmětů a bytových doplňků tak, aby byt působil útulně po celou dobu prodeje. Květiny vdechnou bytu život a bytové doplňky poskytnou neutrálnímu designu trochu barvy a dodají na zajímavosti.

Fotografování je pro vás v ceně provize a náročné zákroky oprav, repase zjevných poškození a například malování můžete financovat až po ukončení prodeje.

Neváhejte mne kontaktovat ihned – chcete-li prodávat lépe, rychleji a za nejlepší cenu.

Jan Hrstka - Realitní poradce vždy na vaší straně. Telefonujte na 603 547 906 pište na e-mail: jan.hrstka.hrstka@email.cz a nebo navštivte můj web http://janhrstka.cz/ a v klidu si prohlédněte co vše vám mohu nabídnout.

Jan Hrstka
Autor: Jan Hrstka

tomas_a_ja

Dodrý den vážení přátelé. Jmenuji se Honza Hrstka – jsem na obrázku vpravo a je mi mnoho let ( 63 ).

Díky tomu, že jsem loni poznal tohoto naprosto výjimečného člověka vlevo - Tomáše Kučeru – jsem svoji osmnáctiletou realitní praxi dovedl nově nastartovat a restartovat na úplně jinou úroveň, než kterou jsem znal doposud.

Škoda jen, že mne toto naprosto jedinečné ovzduší, entuziazmus mého gurůa a další báječní lidé kolem tohoto nevídaného projektu neoslovili o pár let dříve.

Ale hlavně, že se to stalo, pevně se to usadilo do mé hlavy a následně i do mé každodenní realitní praxe. Díky Tomáši za to, že jsi mi zul bačkory stárnutí, zvedl zadek a rozum se jistě přidá.

Devatenáctiletá poctivá praxe dokáže přerod z makléře rodinného přítele a děti, které zatím dospěly jsou novými klienty. Tyto návraty spokojených a uspokojování nových zájemců mne vždy velmi vnitřně naplňuje. 

Co pro Vás dovedu zařídit – pokud se pro mne rozhodnete?

Otevřu webovou stránku pouze pro Vaši nemovitosti.

Zajistím Home Staging Vaší nemovitosti.

Vypracuji 2D a 3D profesionální půdorysná schémata Vaší nemovitosti.

Natočím video prohlídku a virtuální prohlídku a panoramatický snímek Vašich nemovitostí

Zajistím odborné nafocení.

Zajistím profesionální určení tržní hodnoty nemovitosti.

A jako zlatý hřeb nejnovější technika 3D scan - dokonalý řez vaší nemovitosti

( a prohlídka se může pomocí chytrého mobilu uskutečnit i ze slunné pláže nebo ze sjezdovky )

Považujete moje služby i reference na mojí práci za odpovídající Vašim potřebám?

Zavolejte mi právě teď na mob.: +420 603 547 906

pište na e-mail  hrstka@home4people.cz 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat.

Bude mi ctí se s Vámi sejít na kávu a všechno probrat osobně.

Těším se na naše setkání a spolupráci.

Jan HRSTKA

   

 

Stáhněte si zdarma

7 chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů