Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům Chabařovice, 188 m2 Husovo náměstí,

 

 

Vítej v domově, kde se technologie a úspora

potkávají s dokonalým pohodlím.

 

 

Pozor sleva: 5.650.000 Kč

Popis nemovitosti

Vítej v domově, kde se technologie a úspora potkávají s dokonalým pohodlím. Tato jedinečná nemovitost nás vede do budoucnosti s vytápěním pomocí tepelného čerpadla značky Samsung, což nejen udržuje teplotu na ideální úrovni, ale také šetří životní prostředí. Kvalitní fotovoltaické panely spolupracující s technologií značky Victron a bateriovým úložištěm, nejsou pouze vizuálním dojem, ale také výdělečným prvkem - za poslední půlrok jsme utržili úctyhodných 4632 Kč za prodej elektřiny zpět do sítě. A co teprve náklady na energie? S neuvěřitelně nízkými zálohami 1300 Kč s vyúčtovanými náklady v rozmezí 500-700 Kč měsíčně, od května do srpna, ti tento domov přinese nejen ekologický přínos, ale také finanční úsporu. A pro ty horké letní dny? Celé první patro i půdní vestavba  jsou klimatizovány špičkovými jednotkami Toshiba, abyste mohli zůstat klidně chladní i ve chvílích největšího horka. Třešničkou na tomto technologickém dortu je inteligentní nabíječka na elektromobily. Vítej ve svém novém domově, kde moderní pohodlí splývá s rozumnými náklady.

Právě tento patrový dům se nachází na Husově náměstí v Chabařovicích s obestavěnou plochou 121 m² a plochou zahrady 73 m². Obsahuje 7 místností s příslušenstvím s podlahovou plochou činí 183 m².

Dům  je plně rekonstruovaný s výjimkou prostor půdní vestavby (4 místnosti) – kde je potřeba rekonstrukci dokončit. Velmi nízké již popsané provozní náklady zajišťují tepelné čerpadlo vzduch/voda, klimatizace ve všech obytných místnostech a fotovoltaické panely. Střecha je od 2017 pokryta šindelovou střešní krytinou s ošetřenými renovovanými trámy.

Jako bonus je krb a okna s odhlučněním venkovních ruchů z náměstí. Plně vybavená moderní kuchyň, ze které vede vchod na zahradu s terasou. Příjemné posezení u grilu na ratanovém venkovním nábytku a osvěžení v nadzemním bazénu navodí ten nejlepší relax po namáhavém dni v létě a u tepla krbu v chladnějším období.

Chabařovice vynikají základní školou s tradicí kvalitních učitelů. Tak jako roste nové osídlení zde i v blízkém Přestanově.

Jak se postupně rozvíjí rekreační prostředí kolem jezera Milada, tak se zákonitě bude dál rozvíjet i občanská vybavenost obce. V současné době se zde dokončuje po citlivé přestavbě historické budovy dům služeb. Místní kulturní dům pořádá pravidelné kulturní akce vyhledávané širokou veřejností.

Nepřeberné množství cyklotras v okolí, přitažlivé toulky po Českém Středohoří, ráj zimních i letních aktivit v Krušných horách je dalším bonusem místa. Blízké průmyslové zóny skýtají možnosti pracovních příležitostí.

A konečně i skvělá dostupnost blízkých městských center Ústí nad Labem a Teplic, časté spojení autobusovou dopravou a nájezd na dálnici D8 ve vzdálenosti 4 km – to jsou hlavní důvody proč místo ruchu krajského nebo lázeňského města zvolit poklid malebného městečka obklopeného řadou rybníků.

Dokonalé informace na stránce nemovitosti https://janhrstka.cz/rodinny-dum nebo na videu https://www.youtube.com/watch?v=GHPnCAgPExo&t=2s

Budeme se těšit na zájemce. Nabídka si zaslouží váš zájem už i proto, že doznala výrazné slevy.

 

Videoprohlídka

Púdorysy

pudorys_1-_np pudorys_2-_np pudorys_3-_np    

PENB před rekonstrukcí a PENB po dokončení rekonstrukce

penb_pred_rekonstrukci penb_po_rekonstrukci 

Kontakt

2._verze

e-mail: jan.hrstka.hrstka@email.cz, info@janhrstka.cz 

web: https://janhrstka.cz

tel: +420 603 547 906

IČ: 725 95 990 

logo

Jan Hrstka

23 let zkušeností v oboru a ty nejmodernější techniky v prodeji nemovitostí.
Jsem zkrátka ta správná volba.


Jan Hrstka

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF