Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


RD-Řezáčova-Chabařovice

 

Genius loci  - má rodinný dům s báječnou zahradou

na skvělém místě Chabařovic.

P R O D Á N O

Popis nemovitosti

Genius loci  - má rodinný dům s báječnou zahradou na skvělém místě Chabařovic. V zádech sportovní areál, milé koupaliště s  oblíbeným kempem pod hradbou Českého Středohoří. Obec, která za minulého režimu téměř padla do spárů hnědouhelné těžbě, se má dnes čile k světu a zde i v blízkém Přestanově roste rodinná výstavba jako houby po dešti.

Ale zpět k našemu domu dýchajícímu opravdovou laskavostí, vztahem k umění a historii – což na nás dýchá na každém kroku.

Rodinný dům byl vystavěn v roce 1930. Ze třech stran je dům zateplen izolací o síle 8 cm, elektrické rozvody byly komplet renovovány, objekt je vytápěn ele. kotlem, teplá voda z ele. bojleru, koupelna byla rekonstruována v roce 2007. Plynový přívod na hranici pozemku není využíván.

Kladem je široké schodiště vedoucí od sklepa až na půdu. Půdní prostor s nadezdívkou je vhodný pro případnou půdní vestavbu. Střecha je v dobrém stavu s krytinou tašek pálených keramických. 

K domu náleží garáž a prostorný navazující praktický skladní prostor. Zahrada o rozloze 696 m2 je na rovném terénu citlivě udržovaná. Zastavěná plocha je 141 m2, užitná plocha je 193 m2.

Dům se nachází ve přiměřené vzdálenosti od ZŠ pro pěší cestu dětí nefrekventovanými ulicemi, v obci je i MŠ. Obchodní ruch se odehrává většinou na náměstí, kde je i pošta a MÚ. V obci je i kulturní dům, sportovní hala a plochodrážní stadion. V centru obce se dostavuje multifunkční dům služeb. Součástí obce je i Zahradní centrum. V okolí je několik vodních ploch ze kterých vyniká jezero Milada, které se stává oblíbenou oddychovou zónou a je spojeno s Chabařovicemi cyklotrasou. Pro milovníky zimních sportů jak běžek, tak sjezdového lyžování jsou zde nedaleká střediska Telnice, Komáří Hůrka nebo Cínovec.

Dostupnost je zajištěna městskou autobusovou dopravou s dostatečně četným spojením. Vzdálenost k dálničnímu nájezdu na D8 jsou 4 km. Nabídka je limitována jistým odkladem převzetí, ale je natolik exkluzivní, že se podobná bude těžko v lokalitě shánět.

V případě, že se sejde více vážných zájemců, budou nemovitosti prodány zájemci, který předloží nejvýhodnější nabídku. Konečné rozhodnutí provede majitel.

Budeme se těšit na vaši registraci na prohlídky, které proběhnou tentokrát 27.03.2022. Deset z deseti chabařovických patriotů včetně mne nabídku vřele doporučují.

 

CENA: 6.800.000 Kč

Videoprohlídka

3D scan

Půdorysy

pudorys_1-_np_z_3d_scanu_rezacova_s_logem pudorys_2-np_z_3d_scanu_rezacova_s_logem 1-_np_rd_rezacova_chabarovice2-_np_rd_rezacova_chabarovice

Spojení

3._obrazek_na_1._stranu_webu 

logo

e-mail: jan.hrstka.hrstka@email.cz

web: https://janhrstka.cz

tel: +420 603 547 906

IČ: 725 95 990 

 

Jan Hrstka

23 let zkušeností v oboru a ty nejmodernější techniky v prodeji nemovitostí.
Jsem zkrátka ta správná volba.


Jan Hrstka

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF