Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej 2+1 v DV, 53 m², 1. NP, ul. Jarní 272, 403 39 Chlumec (okr. Ústí nad Labem)

Prodej 2+1 v DV, 53 m²,

 

ul. Jarní, 403 39 Chlumec

 

(okr. Ústí nad Labem)

Popis nemovitosti

Do prodeje nabízíme za nepřekonatelných cenových podmínek byt 2+1+lodžie v družstevním vlastnictví o výměře 53 m² v 1.NP zatepleného panelového domu ve velmi lukrativní části vyhledávaného bydlení v Chlumci na Ústecku. Ulice Jarní se nachází na samém okraji Chlumce v sousedství již čistého přírodního prostředí.

Dům má vlastní plynovou kotelnu, což může být v současné době úsporným faktorem. Byt se skládá ze dvou místností situovaných jižním směrem. A to kuchyně o výměře 11 m² se zachovalou kuchyňskou linkou s plynovým sporákem a nerezovým dřezem s míchací baterií. V místnosti se nachází i skříň na úschovu potravin. Dále pak obývací pokoj o výměře 17 m² s praktickou lodžií 6 m². Severním směrem je pak situována ložnice s výměrou 12 m². V centru jednotky je předsíň, samostatné WC a koupelna s vanou a umyvadlem s míchací baterií – vše v původním umakartovém stavu. Předsíň obsahuje dvě praktické úložné skříně. Podlahy jsou kryty PVC, které jeví známky značného opotřebení. K bytu náleží i sklepní kóje.

I když výhled z oken bytu je situován jižním i severním směrem na sousední zástavbu, ihned vedle domu se již rozkládá volná krajina plná zeleně zvoucí k příjemnému přírodnímu odpočinku. Ke skvělému vyžití přispívá vedle nepřeberného množství sportovních možností na místních sportovištích i množství zajímavých míst v okolí pro turistiku a cykloturistiku a pro možnosti letních i zimních aktivit v nedalekých krušnohorských střediscích – Zadní Telnice, Tisá, Komáří vížka. Široká občanská vybavenost ( škola a školka přes ulici ) i blízkost nákupních center dotvářejí jedinečnou možnost pro klidné kvalitní bydlení.

Hustá sítí spojení s centrem i okolními sídly a výborná dostupnost je podtržena velmi blízkou dojezdovou vzdáleností na dálniční přípojky ve směru Praha nebo Drážďany.

Myslím, že se jedná o jedinečnou příležitost si zrealizovat sny o bydlení podle vlastních představ.

Pro zájemce nabízíme možnost financování bez zajištění nemovitostí, a nebo se zajištěním s odkladem po nabytí do osobního vlastnictví, které je samozřejmě možné. Plně doporučuji se zajímat o tuto příležitost bydlení na skvělém místě a těším se na setkání při prohlídce.

 V případě zvýšeného zájmu může rozhodovat transparentní elektronická aukce

Půdorysy

pudorys_2 3_1 4_2 

Průkaz energetické náročnosti

penb_chlumec_jarni

Kontakt

2._verze

e-mail: jan.hrstka.hrstka@email.cz, info@janhrstka.cz 

web: https://janhrstka.cz

tel: +420 603 547 906

IČ: 725 95 99

logo

Jan Hrstka

23 let zkušeností v oboru a ty nejmodernější techniky v prodeji nemovitostí.
Jsem zkrátka ta správná volba.


Jan Hrstka

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF