Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Dům Újezd nad Lesy

 

 

P R O D Á N O

Popis nemovitosti

Prodej domu 115 m² s pozemkem 1169 m²

Hříšný poklid ve spleti uliček malebných rodinných domů jako na vesnici a přesto v Praze. Tento unikát co nabízíme je Újezd nad Lesy na rohu ulic Velimská a Klešická. V těsné blízkosti se nachází přírodní rezervace Klánovický les.

Bydlení na okraji Prahy, velká zahrada, řada společenských příležitosti, sportovní a jiné využití, zkrátka vše, co si v dnešní době každý, kdo chce žít moderním způsobem života a přesto v tichém a klidném prostředí, jistě dokáže přát. Dítka příjemný prostor pravidelné rovné zahrady také náležitě ocení.

Zahrada o rozměrech 1169 m2 je rovná, se vzrostlými stromy ve vstupním prostoru obrostlá živým plotem umocňujícím pocit soukromí a na zbytku zahrady jabloně nižšího vzrůstu, které vytváří velice příjemné prostředí. Dům na zastavěné ploše 97 m2 s užitnou plochou 115 m2 je připojen na veškeré inženýrské sítě, částečně podsklepen. Romantické podkroví s výhledem do zahrady s milou teráskou. Navíc je k domu připojena dřevěná garáž, kde nalezneme bojler na teplou vodu. Doplňkové stavby - zděná dílna a dětský hrací pokoj se nacházejí na samostatném pozemku 21 m2. Zlatým hřebem je vedle domu vodou bohatá studna.

Máte jedinečnou příležitost k pořízení vlastního bydlení s velkým pozemkem a zahradou v přírodním prostředí a přesto v Praze a navíc mít možnost si v rámci rekonstrukce upravit interiér i zahradu dle vlastních snů. To není sen – to je ideální čas velké sny realizovat. Ten, kdo si nepotrpí na rozlehlé zahrady, může si investici snížit rozdělením pozemku a jeho nabízení pro výstavbu objektu bydlení.

Dopřejte si prohlídku z klidu domova https://my.matterport.com/show/?m=p3weriFwWAD nebo video https://youtu.be/YR0HaDzzDuY.

Dostupnost je příznivá: stanice MHD 300 metrů, železniční stanice Klánovice ( směr Masarykovo nádraží nebo směr Kolín) 3,6 km, nejblíže na D1 exit Říčany 11 km, nejbližší nájezd na D11 z exitu Jirny 7,9 km, Z občanské vybavenosti - základní škola a mateřská škola, Supermarket Lidl, Penny Market, Jezdecká škola, Divadlo, Tenisový klub.

V případě, že se sejde více vážných zájemců, budou nemovitosti prodány zájemci, který předloží nejvýhodnější nabídku. Konečné rozhodnutí provede majitel. Budeme se těšit na vaši registraci na prohlídky, které proběhnou v sobotu 21.05.2022.

CENA: 12.500.000 Kč

Videoprohlídka

3D scan

Půdorysy

pudorys_podkrovipudorys_3d

m5540-velimska m5540-velimska3da m5540-velimska3db

SPOJENÍ

2._verze logo

e-mail: jan.hrstka.hrstka@email.cz, info@janhrstka.cz 

tel: 047 603 547 906 

Jan Hrstka

23 let zkušeností v oboru a ty nejmodernější techniky v prodeji nemovitostí.
Jsem zkrátka ta správná volba.


Jan Hrstka

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF