Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Dřevostavba Tisá

Rodinný dům v Tisé

 

- sen s vůní dřeva.

 

 

PRODÁNO 

Popis nemovitosti

Opět mám pro vás genius loci. Tímto místem je bydlení s vůní dřeva v nové rodinné dřevostavbě v Tisé. Nacházíme se v obci Tisá, která romantiky a snílky nikdy nenechává chladnými.

Tiské stěny vytváří ve výběžku CHKO Labské pískovce spolu s Rájeckými a Ostrovskými stěnami a Vysokým Sněžníkem atraktivní turistickou oblast, která je také vyhlášeným rájem horolezců. U sousedů je nejdostupnější skalní město Bielatal, pouze několik kilometrů vzdálené od Tisé a Ostrova.  Bezpočet cyklotras po Krušných horách rezonuje jako vyhledávané místo vyznavačů šlapání nebo jen krásné vycházky s neopakovatelnými výhledy. Zimní sportovci najdou vyžití v blízkém areálu Zadní Telnice –Adolfov nebo hned na místní sjezdovce. 

Zpět k naší nabídce. Dům byl dostaven v roce 2019 v energetické třídě C, Dům je napojen dlážděným nájezdem k místní komunikace v klidné části výjezdu z obce směrem na Sněžník. Vytápění je elektrickým kotlem s ekonomickými stropními kolektory. Spínání a regulace je možná dálkovým ovládáním pomocí internetu. Příjemné posezení u praskajícího ohně se svařáčkem u krbových kamen po turistickém  výkonu skýtá pocit k nezaplacení.

Součástí obývacího prostoru je i plně vybavený kuchyňský kout. Širokým vstupem se dostaneme na terasu s báječným výhledem do zeleně a příznivé podmínky přibližují i vrchy Českého Středohoří.

V domě ještě nalezneme 4 příjemné ložnice a dvě koupelny s WC, sprchovými kouty a v 2. NP i s vychytávkou - vanou pod střešním oknem. Sledování hvězdné oblohy z voňavé lázně – tento pocit se slovy nedá popsat.

Ještě pár zajímavostí - nájezd D8 Petrovice je vzdálen 9 minut jízdy. V obci je škola, školka, obchod s potravinami, několik restaurací, oblíbený divadelní ochotnický spolek a hojně navštěvované mače místního fotbalového klubu.

Proč se po lezeckých výkonech ukládat pod stan nebo pod širák, proč po cyklistickém výletě nakládat bicykly na auta, proč se vracet do městských středisek, když mohu krásně bydlet a užívat si každodenní blízkosti přírodních krás pohádkové Narnie a do Ústí nad Labem, Děčína, Teplic to mít jen coby kamenem dohodil a do Drážďan nebo Prahy po dálnici coby dup.

 

Videoprohlídka

PENB

penb_str-_1

penb_str-_2

Půdorysy

pudorys_tisa_1-np

pudorys_tisa__2-np

Vizualizace zahrady

vyznaceni_hranice_spodni__casti_zahrady

vizualizace_1

 

stazeny_soubor

vizualizace_2

20220709_170421vizualizace_6

vizualizace_5

vizualizace_6

vizualizace_3vizualizace_8

Něco málo technických údajů a kontakt

 

Technické údaje

Dům byl dokončen 2019 jako dřevostavba v energetické třídě C.

Od března 2022 je objekt již nepoužívaný, leč vzorně udržovaný.

Plocha zahrady je 1019 m2, zastavěná plocha 106 m2, užitná plocha je 149 m2,

Vytápění je elektrické ekonomickými stropními kolektory s možností dálkového ovládání internetem.

Dům je napojen na obecní vodovod. Odpad je řešen biologickou ČOV.

Kontakt

2._verzelogo

e-mail: jan.hrstka.hrstka@email.cz

web: https://janhrstka.cz

tel: +420 603 547 906

IČ: 725 95 990 

Jan Hrstka

23 let zkušeností v oboru a ty nejmodernější techniky v prodeji nemovitostí.
Jsem zkrátka ta správná volba.


Jan Hrstka

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF