Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Čtyřbytový dům - V Aleji - Chabařovice

P R O D Á N O 

Popis nemovitosti

Prodej čtyřbytového řadového domu v ulici V Aleji v Chabařovicích blízko Ústí nad Labem.

Přicházíme se speciální nabídkou pro zajímavou investici do pronajímání, a nebo pro početnější rodiny, kde si každý najde své soukromí. Dům pochází z roku  1896 a pyšní se překrásným klenutým sklepením o rozloze 35 m2 k nejrůznějšímu využití.

V přízemí se nachází velký byt 1+1 s předsíní a koupelnou s WC s původním kuchyňským koutem o rozloze 43,5 m2. Byt je na úplnou rekonstrukci. Původně zde bylo plynové vytápění WAV kamny. Rozvody i topidla vzaly léty nepoužívání za své. Nicméně přízemní bezbariérový přístup by se dal úspěšně využít.

Druhý přízemní byt 2+1 s koupelnou s vanou a sprchovým koutem má rozlohu 32 m2. Původní přímotopy jistě nebudou tím nejvhodnějším vytápěním, ale částečná rekonstrukce tohoto prostoru by skýtala možnosti změny na snížení energetických nároků.

Hlavní vchod i vchod na nádvoří, které není velké, ale zrušením četných  vedlejších buněk a skladů by se prostor dal zvětšit k příjemnějšímu užívání. Přilehlá garáž má vlastní nájezd na ulici. V rohu dvorku se nachází příjemné zastřešené posezení.

Na mezipatře při výstupu do 2. NP se nachází vstup na zakrytou terásku a přilehlý balkónek. Dle sdělení pamětníků zde bylo příjemné společenské posezení.

V 2.NP se nacházejí dva již zrekonstruované byty 2+1 oba 47 m2 s plynovým etážovým vytápěním WAV kamny a plastovými okny. Všechny čtyři koupelny v domě jsou vybaveny bojlerem na teplou vodu.

Dále schodištěm stoupáme do půdního rozlehlého prostoru. Střešní nadezdívka 55 cm a výška do hřebene střechy 4,7 m jsou dobré parametry na případné zobytnění prostoru. Ve volném štítu s okny byla sezónně využívaná obytná místnost o výměře 15,5 m2 s umyvadlem s přívodem vody a odpadem.

V případě, že se sejde více vážných zájemců, bude nemovitost prodána zájemci, který předloží nejvýhodnější nabídku. Konečné rozhodnutí provedou majitelé.

Tento zajímavý dům s nádechem vzdálené historie si jistě zaslouží pozornost stavitelů se zájmem o stavební historii, a nebo jen romantiky s vizí vytvořit na starých základech nové skvosty. Naše nabídka opravdu stojí za prohlídku.

 Cena: 3.750.000 Kč

Videoprohlídka

Půdorysy

pudorys_1-_np_v_aleji_s_logem pudorys_2-_np_v_aleji_s_logem

SPOJENÍ

 

 

2._verze logo

e-mail: jan.hrstka.hrstka@email.cz, info@janhrstka.cz 

tel: 047 603 547 906 

Jan Hrstka

23 let zkušeností v oboru a ty nejmodernější techniky v prodeji nemovitostí.
Jsem zkrátka ta správná volba.


Jan Hrstka

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF