Jan Hrstka

Jan Hrstka

Realitní specialista

v Ústí nad Labem

 

Nejnovější články

Malý, velký, v centru nebo dál? Jak vybírat bydlení
01. 06. 2020
Malý, velký, v centru nebo dál? Jak vybírat bydlení

Dávno neplatí, že kupujeme jednu nemovitost na celý život. Přesto se jedná o investici na mnoho let. Jinak se rozhodujeme při pořízení startovního bydlení a jinak, když hledáme bydlení ideální pro malé děti. Jaké přednosti a nevýhody mají jednotlivé varianty?

Celý článek
Nejistá budoucnost procentních sazeb hypoték
29. 04. 2020
Nejistá budoucnost procentních sazeb hypoték

V souvislosti s bojem s koronavirovým onemocněním se řada obchodů a transakcí zcela zastavila. Výrazný propad zájmu o nákup nemovitostí zaznamenává i realitní trh. Jak na to budou reagovat banky? Co se stane se sazbami hypotečních úvěrů?

Celý článek

O mně

Těší mě pozvat Vás na můj web plný zajímavých informací.

Moje zkušenosti z 20 leté praxe a používání těch nejmodernějších postupů mohou být pro Vás jistotou,

že Vám budou poskytnuty služby na nejvyšší úrovni.

 

1
Dobré a upřímné srdce
20+
let zkušeností v oboru
64
LET NA SVĚTĚ

Potřebujete rychlou radu?

Reference

 • “Za prodej bytu 2+1 ul. Kamenická a garáže ul. Liberecká ( Děčín 2 ): A vašimi službami jsme byli jako kupující velice spokojeni. Zejména si ceníme osobního přístupu a vždy férového jednání.Vaše služby rádi doporučíme v našem okolí.”
  Manželé Olga a Jiří Hyklovi
 • “Chtěla bych vyjádřit absolutní spokojenost s prací realitního makléře pana Hrstky. Již podruhé jsem měla možnost využít jeho službu a nejprve koupit a později prodat byt. Zajištění veškeré administrativy bez mé přítomnosti. Profesionální přístup, slušnost, ochota a vstřícnost. Děkuji a doporučuji. ”
  Květuše Kahounová
 • “Za profesionální pronajmutí bytu 2+1 ul. Klíšská ( Ústí nad Labem ): Doporučuji FB stránku Realitní poradenství pana Jana Hrstky. Profesionální a solidní přístup. Děkuji.”
  Zbyněk Hořejší
 • “Prodeje pozemků ve Velkém Šenově-video reference s paní Koubovou na stránce Reference”
  Eva Koubová
 • “Za realitní služby spojené s nabídkou a prodejem rekreačního objektu ve Studeném u Kunratic: Posílám referenci na tvoji makléřskou práci., které si mimo jiné vážím. Realitních makléřů je v současném konkurenčním světě mnoho, nicméně je málo těch, kteří, kteří ve své práci vidí poslání a motivaci pro obě strany.Každá práce by se měla dělat s láskou a radostí a nejen pro peníze. Pana Jana Hrstku mohu všem doporučit, neboť jeho práce je i jeho posláním. K zastupování v oblasti prodeje a nákupu nemovitostí je na profesionální úrovni a velmi si ceníme jeho znalostí, které nám poskytuje. ”
  Věra Brožková
 • “S Vaší spolupráci jsme byli maximálně spokojení! Přejeme Vám krásné léto a ať se Vám daří! Zdraví Coufalovi”
  Manželé Coufalovi
 • “Za prodej bytu 2+1 v Ústí nad Labem, ul. 17. listopadu - Dovolte mi, abych vám poděkovala za vaši makléřskou práci při prodeji mé nemovitosti. Velice si cením, jak byla provedena bezchybně, profesionálně a pohotově se všemi potřebnými informacemi a včasnou úhradou dohodnuté ceny.”
  Dr. Areta Beranová
 • “Za rodinné realitní služby:: Velice seriozní, upřímný a solidní člověk. V současné době je jen málo lidí, o kterých lze toto říci. Veškerá jednání byla upřímná bez zbytečných slibů a prodej nemovitosti proběhl dle dojednání a v maximální hodnotě dohodnuté ceny. Za mne velká spokojenost. Velmi doporučuji!”
  Petr Klapálek
 • “Za prodej DR bytu 2+1 v ul. Svojsíkova ( Ústí nad Labem ): Rád budu sdílet vaše přínosné články na FB jako malé poděkování za vaše skvělé služby. ”
  Petr Homolka
 • “Za prodej dome v Benešově nad Ploučnicí a koupi a stěhování do bytu 3+1 v Děčíně 2: pane Hrstko, často vzpomenu na realiťáka, který mi moc pomohl při prodeji domu a stěhování. Pokud se v mém okolí někdo zmíní, že by potřeboval realitní služby, doporučím vás jako spolehlivého člověka.”
  Stanislava Kravcová
Všechny reference

Stáhněte si zdarma

7 chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů