UA-125359754-1 https://www.facebook.com/jan.hrstka.54
3 D  virtuální  prohlídky  -   prezentace  pro  každého

3 D virtuální prohlídky - prezentace pro každého

3D virtuální prohlídky jsou moderním nástroj sloužící k zdárnému prodeji nemovitostí lépe a za víc, k uchování neopakovatelných vzpomínek nebo k dokonalé prezentaci čehokoliv komukoliv.

Můžete nás vzít na výlet – tedy na prohlídku - pane makléř?

Dokonalá představa o objektu prodeje sama vybere pouze ty zájemce, kteří mají opravdový a vážný zájem o prohlídku. Odpadne zbytečně strávený čas s realitními turisty.

Zachování vzpomínek nebo troška chlubení

Dalším nezanedbatelným účelem 3D virtuální prohlídky je zachování památky a vzpomínky třeba na dům nebo byt, který je svázaný s našim dětstvím. Přiblížení domu, chaty, chalupy, zahrady, kde má rodina tráví čas a případně rekreaci vzdáleným příslušníkům rodiny nebo přátelům na druhém konci světa.

Plánování v pantoflích.

O prodeji nebo pronájmu podnikatelských objektů je prezentace 3D virtuální prohlídkou potřebná dvojnásob. Ani podnikateli, ani zprostředkovateli se nechce trávit půl dne prohlídkou objektu, který se dá zachytit naprosto věrným způsobem a případný zájemce si v klidu s kávičkou v pantoflích na nohou ponořen do svého pohodlného křesla může procházet objekt kousek po kousku a plánovat využití prostor.

Sláma v botách už nebude!

Při prodeji pozemků tato výhoda platí dvojnásob a dá se zachytit prostorová ukázka okolí pozemku, což opět zajistí dokonalý obraz, aniž bychom museli se zájemcem zbůhdarma chodit 100 jarních kilometrů třeba po poli.

Plastická reklama – to je ono!

A což teprve reklama pro stavební firmy, nejrůznější výrobce čehokoliv a prezentování způsobu vlastní výroby a výrobků širokému okolí. To se pak nabídky jenom pohrnou. Spoty pro reklamní účely zajímavě zpracované – pozornost případných zájemců je zaručena.

Osobní pořízení těchto 3D virtuálních prohlídek jako nadhodnotu dosavadního realitního servisu vám rád zajistím. 

Podívejte se na malou ukázku a vítejte u nás na: https://www.nview.cz/vp/vp580/

E-book zdarma

7 chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů

E-book zdarma

7 chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů